Ultimate File Manager 4.6 Lite

Strona główna Windows Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ultimate File Manager (UFM) jest zaawansowanym menedżerem plików rozprowadzanym ze starannie dobranymi i skonfigurowanymi darmowymi aplikacjami.

Celem projektu UFM jest stworzenie najlepszego środowiska do uruchamiania swoich ulubionych aplikacji z jednego miejsca. Główną aplikacją jest dobrze znany i ceniony menedżer plików Total Commander lub jego darmowy odpowiednik Multi Commander. UFM pozwala na zarządzanie wszystkimi plikami i aplikacjami w najlepszy i najprostszy sposób. To odpowiednio skonfigurowane, łatwe w użyciu i potężne środowisko.

Instalator pakietu Ultimate File Manager pozwala na zainstalowanie odpowiednio skonfigurowanego menedżera plików, wtyczek rozszerzających jego funkcjonalność oraz odpowiednio dobranych aplikacji zewnętrznych. Z uwagi na rozmiar projektu pakiet UFM rozprowadzany jest w dwu wersjach - LITE oraz FULL (jedyną istotną różnicą pomiędzy nimi jest właśnie ilość zewnętrznych aplikacji, które są składnikami pakietu).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Pawel_Pepe   6 #4 16.05.2018 10:19

Dostępna jest wersja 4.3 LITE!
Przypominam, że istnieje również wersja 4.3 FULL (odsyłam do strony producenta).

Ps: Dziękuję za szybką aktualizację pakietu do najnowszej wersji.

Autor edytował komentarz w dniu: 16.05.2018 10:20
Pawel_Pepe   6 #3 16.05.2018 10:16

@Mariano99 (niezalogowany): Niektóre programy antywirusowe widzą zagrożenia tam gdzie ich nie ma. Zgłoś producentowi programu antywirusowego, że mamy do czynienia z błędną detekcją problemu "False Positive".

Instalator pakietu Ultimate File Manager NIE zawiera ŻADNEGO niechcianego oprogramowania. Nie zwalnia to jednak od myślenia - pobieraj zawsze oprogramowanie z zaufanych źródeł, sprawdź czy publikowana funkcja skrótu jest taka sama.

  #2 22.04.2018 09:34

Eset blokuje ściąganie pliku. Muszą w pliku być jakieś dodatkowe instalatory

Pawel_Pepe   6 #1 30.09.2017 13:01

Dostępna jest wersja 2.0.
http://pawelporwisz.pl/ufm/download.php

Pobrać można wersję Full jak i Lite.

Ps: Opieszałość w aktualizacji programów zadziwia i dyskredytuje ten serwis.