r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ultimate Paint Standard 2.88 LE

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ultimate Paint Standard LE to darmowa edycja programu przeznaczonego do tworzenia i edycji grafiki rastrowej. Aplikacja poza standardowym zestawem narzędzi takich jak pędzel, gumka, kształty, klonowanie, pobieranie koloru, zaznaczanie czy wypełnianie oferuje również szereg wtyczek pozwalających w szybki sposób uzyskać wiele ciekawych efektów. Dodatkowo program może sprawdzić się również dobrze jako narzędzie przeznaczone do przechwytywania zrzutów całego pulpitu lub aktywnych okien. Ponadto narzędzie obsługuje skanery działające w oparciu o TWAIN i oferuje możliwość wydruku tworzonych prac. Ultimate Paint Standard wspiera takie formaty jak JPEG, GIF, PNG, BMP, PCX, TGA, WMF/EMF, ICO i IFF/LBM.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 28.06.2011 08:53

a ja używałem DPIII na PC i uważam, że jest bardzo dobry. Tworzenie grafiki opiera się w nim na dodawaniu (dosłownym!) poszczególnych pikseli. Żmudna robota, ale jak potem na "scenie" dostajesz notę, że to skan to wiesz że odwaliłeś kawał dobrej roboty. Tym programem się rysuje, to nie tablet, ale myszka to ołówek - i tu trzeba się pogibać ostro.

  #6 17.01.2011 15:20

ino że ja 5

  #5 19.09.2008 20:11

No to ja może coś bardziej sensownego napiszę ;)
Autorzy wzorowali się podobno na amigowym Deluxe Paint.
Istnieją dwie wersje tego programu: komercyjna (obsługuje wtyczki w formacie Photoshopa) i darmowa (freeware dla wszystkich zastosowań) która zawiera ograniczoną ilość wbudowanych filtrów i nie współpracuje z wtyczkami .8bf.
Obie wersje obsługują tylko 8bit/kanał czyli obrazki 24 bitowe. Tak jak GIMP ;)

  #4 07.12.2007 22:13

Jeju jakie dzieci..... Ten program nie ma ciekawych opcji troche nudny

  #3 06.12.2007 15:38

a to że ja jestem trzeci :P

  #2 05.12.2007 23:04

I CO Z TEGO

  #1 05.12.2007 16:39

Pierwszy jestem JA

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.