Ultimate Windows Tweaker 2.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ultimate Windows Tweaker to darmowe narzędzie służące do konfiguracji i optymalizacji systemu Windows. Program ten został stworzony przez hinduskiego programistę Ramesha Kumara i po raz pierwszy udostępniono go szerszej publiczności w roku 2008.

Ultimate Windows Tweaker w wersji 2.0 działa na systemach operacyjnych Windows Vista oraz Windows 7 (zarówno na 32- jak i 64-bitowych wersjach). Niewątpliwą zaletą programu jest fakt, że nie trzeba go instalować na dysku twardym. Po uruchomieniu aplikacji od razu można skorzystać z ponad 150 nowych ustawień i ulepszeń.

Wśród najważniejszych nowości w wersji 2.0 warto wymienić poprawioną obsługę 4 GB pamięci RAM w 32-bitowych wersjach systemu Windows, możliwość wyłączenia usługi Windows Security Center i udoskonalone zarządzanie interfejsem graficznym Aero.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!