UltimateDefrag 1.72

Strona główna Windows Narzędzia Defragmentatory plików
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatna edycja niezwykle popularnego i skutecznego narzędzia do defragmentacji i optymalizacji zawartości dysku twardego.

Aplikacja pomimo małych rozmiarów oferuje szereg interesujących funkcji oraz niespotykany w innych programach interfejs, przedstawiający mapę dysku jako okrąg przypominający talerz dysku, który składa się z małych bloczków (każdy z nich po kliknięciu wskaże dane przechowywane aktualnie na odpowiadającej mu powierzchni). UltimateDefrag jest zgodny z systemem optymalizacji Windows layout.ini, umożliwia przeprowadzenie defragmentacji MFT, konsolidacji wolnej przestrzeni, optymalizacji plików systemowych oraz planowanie pracy programu w wbudowanym harmonogramie.

Program oprócz defragmentacji całego dysku posiada opcję pracy ze wskazanymi plikami i folderami, wymagając przy tym jedynie 1% wolnej przestrzeni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!