r   e   k   l   a   m   a
reklama

Ultra Street Fighter IV jednak dopiero w wakacje

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Wstępnie grę Ultra Street Fighter IV, czyli kolejną wersję produktu z 2009 roku, firma Capcom planowała wypuścić w początkach przyszłego, ale już wiadomo, że poczekamy niestety dłużej. Pełna wersja produktu pojawi się w sklepach w sierpniu, niemniej aktualizacja, która podciągnie wcześniejsze edycje tytułu do najnowszej, udostępniona zostanie jeszcze w czerwcu, przynajmniej na konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3.

W tym przypadku przeskok do Ultry kosztował będzie niecałe 15 euro. Za tyle samo aktualizacji dokonają komputerowcy, ale dopiero w sierpniu. W zamian jednak dostaną opcję nabycia całego pakietu, wzbogaconego o masę wypuszczonych dotąd kostiumów dla zawodników. W tym przypadku z portfela zniknie im blisko 30 euro, podczas gdy konsolowcy będą musieli już wyłożyć za osobny produkt prawie 40.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane