UltraISO UltraISO 9.7.2.3561

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

UltraISO to posiadające olbrzymie możliwości, a jednocześnie bardzo proste w obsłudze i dostępne w polskiej wersji językowej narzędzie do zarządzania obrazami dysków CD/DVD w najpopularniejszych formatach.

Program pozwala na wykonywanie zarówno podstawowych operacji z plikami, tj. tworzenie obrazów z zawartości płyt CD/DVD lub pojedynczych plików i folderów oraz wypakowywanie/edycja zawartości, ale również wypalanie ich na płyty, montowanie w wirtualnych napędach, konwertowanie pomiędzy najpopularniejszymi formatami (ISO, ISZ, BIN/CUE, MDF/MDS, NRG i IMG/CCD/SUB), budowanie bootowalnych dysków i generowanie sum kontrolnych MD5. Ponadto UltraISO wyposażony został w funkcje kompresji obrazów dysków, ich podziału na segmenty oraz szyfrowania (zabezpieczania hasłem) przy użyciu algorytmu AES.

UltraISO posiada wsparcie dla skórek i schematów dźwiękowych, umożliwiając proste dostosowywanie interfejsu do upodobań użytkownika. Olbrzymią zaletą narzędzia jest znikome jak na dzisiejsze czasy zapotrzebowanie na zasoby systemowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

wygodny i przejrzysty interfejs
ograniczenia wersji testowej
ocena użytkownika
30.04.2016 09:17 • Recenzja do wersji 9.6.5.3237

Program do zarządzania obrazami ISO z prostym interfejsem który przypomina ten znany z Windowsa. Wszystko podzielone na wygodne przejrzyste okna, przyciski jednak trochę za małe. Poza tym sprawdza się świetnie, zarządzanie i edycja obrazów jest prosta i intuicyjna. W nowej wersji mogliby się pokusić o interfejs ze wstążką ale i bez tego jest łatwo i szybko. Jedyny minus to rozmiar obrazu w wersji testowej - 300mb to zdecydowanie zbyt mało.

Bardzo łatwy w obsłudze, bez problemu bootuje windows10 na pendrive.
Jak na razie brak.
ocena użytkownika
11.08.2015 15:34 • Recenzja do wersji 9.6.5.3237

Polecam program do bootowalnego windowsa jak i nagrywania na płytę DVD.
Pozdrawiam.