UltraMixer 6.0.7

Strona główna Windows Multimedia Programy dla DJów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

UltraMixer to niezawodny program do miksowania muzyki w czasie rzeczywistym. Przy użyciu tego oprogramowania możemy w prosty i przyjemny sposób mieszać dźwięki i utwory muzyczne, a następnie zapisywać je do wybranego przez nas formatu WAV, MP3, OGG, WMA, FLAC lub ewentualnie nagrywać na dowolny krążek CD.

Do prawidłowego funkcjonowania programu wymagana jest karta dźwiękowa (najlepiej zewnętrzna). Podczas uruchomienia aplikacji możemy wybrać wersję podstawową (Basic) lub profesjonalną (Professional). Pierwsza przeznaczona jest dla początkujących użytkowników. Natomiast druga wersja posiada bardziej rozbudowany i złożony interfejs, a także zawiera znacznie więcej dodatkowych funkcji. W tym wypadku wydanie profesjonalne przeznaczone jest wyłącznie dla doświadczonych muzyków lub DJ`ów.

W programie znajdziemy rozbudowany mikser zawierający ogromną ilość zróżnicowanych opcji i narzędzi, a także dwa odtwarzacze multimedialne do odsłuchiwania oryginalnych i zmiksowanych dźwięków oraz muzyki. Wyposażono go również w 31-pasmowy equalizer, licznik bitów oraz w bardzo przydatny suwak do płynnego przyspieszania bądź spowalniania modyfikowanego dźwięku. Nie zabrakło w nim też funkcji AGC (Auto gain control) do wzmacniania głośności podczas miksowania muzyki.

Uwaga!

  • UltraMixer dostępny jest w wersji próbnej i udostępniono w nim wszystkie funkcje oraz narzędzia pracy. Można go testować przez 60 minut po włączeniu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 30.07.2018 20:02

@Nio (niezalogowany): virtual DJ lepszy...

  #5 19.10.2013 22:03

niewiem jaki jest właśnie pobieram

  #4 15.01.2013 05:53

A czy ten program jest w wersji pl??

  #3 01.09.2012 23:36

Polecam super lepszego nie ma programu

  #2 28.04.2012 15:50

Właśnie pobieram ten programik

Krupetto   3 #1 19.04.2012 13:04

Fajny. Kiedyś używałem. Na szczęście teraz jest Mixxx :-)