UltraMixer Free UltraMixer Free 2.4.6

Strona główna Windows Multimedia Programy dla DJów
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

UltraMixer Free to bezpłatne oprogramowanie służące do miksowania różnych dźwięków oraz muzyki. Aplikacja została napisana w Javie i przeznaczona jest głównie dla muzyków lub DJ`ów. Obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze formaty audio: MP3, WMA, OGG, WAV, FLAC, ASF i MIDI.

Interfejs programu jest czytelny i przejrzysty. Znajdziemy w nim wielofunkcyjny mikser oaz dwa odtwarzacze multimedialne do odsłuchiwania zmiksowanych dźwięków i muzyki. Program pozwala też na odtwarzanie całych zawartości płyt Audio CD, a także posiada funkcję do automatycznej aktualizacji oprogramowania.

UltraMixer Free został wyposażony w 3-pasmowy Equalizer, przeglądarkę plików, a także w specjalne funkcje do miksowania, przyspieszania i spowalniania dźwięków oraz synchronizowania archiwalnych plików muzycznych przechowywanych na dysku twardym komputera. Oprócz tego posiada też suwaki do edycji dźwięków i płynnego przejścia pomiędzy utworami muzycznymi. Program UltraMixer Free jest w pełni kompatybilny z większością kart muzycznych dostępnych na rynku.

Uwaga!

  • Po pierwszym uruchomieniu programu mamy do dyspozycji trzy opcje aktywacji – do wersji darmowej i dwóch płatnych (Basic i Professional).
  • Aby korzystać z bezpłatnej wersji aplikacji, wystarczy wybrać wersję Free. Następnie należy odczekać 25 sekund, a po chwili zostanie uaktywniona opcja „Start UltraMixer”, która pozwoli uruchomić darmowe wydanie programu UltraMixer.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!