r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

UltraMixer Free 2.4.6

Strona główna Windows Multimedia Programy dla DJów
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

UltraMixer Free to bezpłatne oprogramowanie służące do miksowania różnych dźwięków oraz muzyki. Aplikacja została napisana w Javie i przeznaczona jest głównie dla muzyków lub DJ`ów. Obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze formaty audio: MP3, WMA, OGG, WAV, FLAC, ASF i MIDI.

Galeria programu

Interfejs programu jest czytelny i przejrzysty. Znajdziemy w nim wielofunkcyjny mikser oaz dwa odtwarzacze multimedialne do odsłuchiwania zmiksowanych dźwięków i muzyki. Program pozwala też na odtwarzanie całych zawartości płyt Audio CD, a także posiada funkcję do automatycznej aktualizacji oprogramowania.

UltraMixer Free został wyposażony w 3-pasmowy Equalizer, przeglądarkę plików, a także w specjalne funkcje do miksowania, przyspieszania i spowalniania dźwięków oraz synchronizowania archiwalnych plików muzycznych przechowywanych na dysku twardym komputera. Oprócz tego posiada też suwaki do edycji dźwięków i płynnego przejścia pomiędzy utworami muzycznymi. Program UltraMixer Free jest w pełni kompatybilny z większością kart muzycznych dostępnych na rynku.

Uwaga!

  • Po pierwszym uruchomieniu programu mamy do dyspozycji trzy opcje aktywacji – do wersji darmowej i dwóch płatnych (Basic i Professional).
  • Aby korzystać z bezpłatnej wersji aplikacji, wystarczy wybrać wersję Free. Następnie należy odczekać 25 sekund, a po chwili zostanie uaktywniona opcja „Start UltraMixer”, która pozwoli uruchomić darmowe wydanie programu UltraMixer.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.