UltraStar Deluxe 1.1

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

UltraStar Deluxe to bezpłatny komputerowy klon popularnej konsolowej gry SingStar, w której chodzi o to, by śpiewać piosenki do linii melodycznej, za co otrzymuje się punkty. Rozwija pomysł na karaoke o rywalizację, mogącą odbywać się nawet w 12 osób. Jeśli szukacie darmowego projektu na domową imprezę i macie już całkiem dobrej jakości mikrofony do PC, wtedy wypada dać tej świetnej propozycji szansę. Nie zawiedzie.

Co czyni tytuł lepszym od komercyjnego pierwowzoru to fakt, że może być on dowolnie modyfikowany przez fanów. Oznacza to nie tylko zupełnie nowe elementy graficzne, chociażby w menu, czy dźwięki, ale przede wszystkim tysiące piosenek dostępnych w Internecie, przygotowanych specjalnie na potrzeby programu. Przy dostępności prostych narzędzi do opracowywania utworów do gry, każdy dorzuci tu coś od siebie.

Gra UltraStar Deluxe już w trakcie instalacji umożliwia dociągnięcie przykładowych piosenek rozpowszechnianych za darmo, ale naturalnie prawdziwe hity też się znajdą. Wystarczy dobrze poszukać, bo społeczność skupiona wokół projektu działa bardzo prężnie. Zabawa opiera się na podążaniu głosem za liniami na różnych wysokościach, reprezentujących tonację. Do każdego kawałka, na dole wyświetlany jest jego tekst.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Fajny program dla całych rodzin, które mogą próbować śpiewać solo lub cała grupą, można dodawać inne utwory
Uciążliwe ustawianie mikrofonów, by zadziałały poprawnie
ocena użytkownika
28.06.2018 11:40 • Recenzja do wersji 1.1

Ogólnie polecam program,, działa bardzo choć czasem brak polskich znaków w tekście piosenki, ustawienia programu nie są skomplikowane, ale sporo ludzi szuka wyjaśnienia dlaczego nakładają się np dwa mikrofony na jeden kanał, bądź po uruchomieniu rozgrywki nagle program nie wykrywa mikrofonów.