r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

UltraTube Pro - player for YouTube, Vimeo and Dailymotion 1.23

Strona główna iOS Multimedia Streaming wideo oraz VOD

UltraTube Pro - player for YouTube, Vimeo and Dailymotion jak sama nazwa wskazuje jest klientem do obsługi takich serwisów jak YouTube, Vimeo i Dailymotion. Oferuje możliwości jakich brakuje w oficjalnych aplikacjach.

Korzystając z UltraTube Pro możemy, ale nie musimy logować się na konto w wymienionych serwisach. Jeżeli chcemy możemy korzystać z programu jedynie jako gość, wyszukując interesujących nas materiałów. Główną zaletą aplikacji jest możliwość słuchania filmów w tle. Możemy swobodnie opuścić UltraTube Pro i nie rozstawać się z muzyką czy też audycją.

r   e   k   l   a   m   a

To pod tę opcję dopasowano interfejs programu. Z wyników wyszukiwania za pomocą gestów możemy dodawać kolejne materiały do listy odtwarzania, bądź też zastępować aktualnie grany film. Nie zabrakło także opcji zapisania treści do pamięci offline i korzystania z niej bez dostępu do sieci.

W ustawieniach UltraTube Pro zmienimy domyślną jakość materiałów dla wybranych serwisów oraz połączeń. Niestety w darmowej wersji aplikacja wyświetla irytujące reklamy, w tym te pełnoekranowe. Za opłatą możemy ulepszyć ją do wersji PRO.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.