Ultracopier Ultracopier 2.2.4.7

Strona główna Windows Akcesoria Menedżery plików
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ultracopier to przydatne narzędzie, służące do wygodnego przenoszenia lub kopiowania danych pomiędzy różnymi lokalizacjami. Stanowi ono doskonały zamiennik dla systemowego mechanizmu kopiowania, oferując przy tym kilka użytecznych funkcji.

Program pozwala operować na plikach i folderach w znaczny sposób rozszerzając na tej płaszczyźnie stosowane od lat w Windowsie rozwiązania. Z jego pomocą możemy wygodnie kreować listy danych do skopiowania, inicjować operacje np. kiedy nie korzystamy z komputera, w dowolnym momencie przerywać je, a także śledzić szczegółowe informacje o postępie operacji, szybkości transferu czy ewentualnych błędach. Ultracopier pozwala ustalać limity transferu dla każdego pliku z osobna, zarządzać atrybutami kopiowanych danych (np. przenoszenie atrybutów z źródłowych danych lub ich resetowanie) czy też porównywać sumy kontrolne plików po przeniesieniu.

Narzędzie po uruchomieniu dostępne jest z poziomu systemowego zasobnika, skąd może być obsługiwane. Jednak dzięki integracji z systemem Windows obsługiwać je można przy użyciu skrótów klawiszowych Ctrl+C, Ctrl+V itp. lub odpowiadających im opcji z menu kontekstowego. Ultracopier potrafi również pracować w trybie tekstowym, z poziomu wiersza pleceń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!