Ultrasurf Ultrasurf 19.02

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ultrasurf to niewielka aplikacja dla użytkowników, którzy cenią sobie anonimowość podczas korzystania z Internetu.

Prywatność, ochrona i wolność to filary, na których opiera się program Ultrasurf. Narzędzie ukrywa adres IP użytkownika, uniemożliwia wyśledzenie jego aktywności w trakcie surfowania po Internecie (zaawansowany system szyfrowania), a także usuwa popularne "ciasteczka" i historię przeglądanych stron. Jednocześnie program umożliwia zapoznanie się z zawartością ocenzurowanych stron, które zostały zablokowane w określonych rejonach geograficznych.

Ultrasurf automatycznie konfiguruje Internet Explorera, pozwalając na otwieranie wszystkich stron internetowych za pomocą wspomnianej przeglądarki Microsoftu, ale narzędzie jest kompatybilne także z Firefoxem i Google Chrome. Co istotne, program nie wymaga instalacji i można go umieścić w pamięci USB, by skorzystać z niego na dowolnym komputerze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!