Umile Encoder Umile Encoder 3.1.4.1

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Konwersja audio i wideo
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Umile Encoder to bezpłatne oprogramowanie przeznaczone do konwertowania plików multimedialnych w systemie Windows. Aplikacja wspiera wszystkie najpopularniejsze formaty wideo, a także łączy/dzieli oraz konwertuje napisy w formacie SMI.

Program Umile Encoder posiada przyjazny i czytelny dla użytkownika interfejs graficzny, w którym znajdziemy wygodny w obsłudze odtwarzacz do podglądu przetworzonych plików multimedialnych. Opiera się na gotowych profilach sprzętowych, umożliwiające szybkie dostosowanie odpowiednich parametrów do urządzeń różnych producentów (Apple, BlackBerry, HTC, Samsung czy Google).

Oprócz tego aplikacja pozwala zdefiniować własne profile, poprzez skonfigurowanie takich parametrów jak: format kodeku audio/wideo, rozdzielczość, bitrate, ilość klatek na sekundę i próbkowanie dźwięku. W jego zasobach znajdziemy też funkcje pozwalające na przetwarzanie kilku plików multimedialnych w tym samym czasie, przycinanie i powiększanie obrazu oraz jego edycje poprzez ustawianie poziomu jasności, kontrastu i barwy.

Umile Encoder wspiera też najnowszą technologię CUDA, która znacznie przyśpiesza proces konwertowania wielu plików jednocześnie. Posiada również narzędzia do modyfikacji napisów, wyświetlania szczegółowych informacji o pliku multimedialnym, a także do przeprowadzania dogłębnej analizy materiałów wideo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!