Umowy Firmowe 2018.00

Strona główna Windows Firma Programy kadrowo-płacowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Umowy Firmowe to aplikacja, z pomocą której łatwo i wygodnie wystawimy wszelakie dokumenty niezbędne do zatrudnienia w firmie nowych pracowników. Pozwala tworzyć umowy o pracę, zlecenie lub dzieło, wymagane rachunki, kilometrówki czy umowy najmu lokalu lub sprzedaży samochodu.

Program jest bardzo prosty i intuicyjny, a praca z nim odbywa się w głównej mierze na danych zgromadzonych w bazie. Operacja wystawienia opiera się na wskazaniu m.in. podmiotu zamawiającego i wykonującego, miejscu i dacie zawarcia umowy, terminie rozpoczęcia i zakończenia pracy, wynagrodzenia, obowiązkach czy pełnionego stanowiska. Umowy Firmowe pozwala także na wystawianie rachunków do umów, które zawierać mogą informacje o różnego typu składkach (emerytalnej, rentowej i zdrowotnej), przychodzie, opodatkowaniu, składce na ubezpieczenie społeczne itp. W nowej wersji pojawiła się możliwość tworzenia umów kupna-sprzedaży samochodu oraz najmu lokalu.

Zaletą aplikacji jest duża swoboda w sposobie numeracji umów. Z jej poziomu wydrukować można również dane na kopertach, informacje osobowe o pracownikach itp. Dużym udogodnieniem dla użytkownika jest możliwość filtrowania i zaawansowanego wyszukiwania dokumentów, bardzo przydatna w przypadku kiedy firma zatrudnia większą ilość pracowników.

Wszelkie gotowe umowy zapisywane są w bazie danych i w dowolnym momencie mogą zostać edytowane, wydrukowane lub zapisane do postaci pliku PDF. Do przechowywania wprowadzonych informacji wykorzystywany jest system bazodanowy Firebird w wersji 2.0, a za eksport do dokumentów PDF odpowiada znane narzędzie o nazwie doPDF.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu nie posiada ograniczeń czasowych, ani funkcjonalności, jednak na gotowe umowy nanoszony jest niewielki znak wodny.
  • Specjalnie dla Czytelników portalu dobreprogramy, którzy decydują się na zakup oprogramowania w oficjalnym sklepie internetowym producenta przygotowano 20-procentowy rabat. Wystarczy, że podczas zakupu podany zostanie specjalny kod: P12R-1992-O2X0.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #8 28.11.2016 12:03

Nie no bardzo przydatny program ogólnie. Na szybkości można coś wystawić. Szkoda tylko, że taki oddzielny funkcjonalnie...w sensie bez możliwości rejestrowania jakiś pracowników, żeby później móc łatwiej wystawiać inne dokumenty na przykładzie już wystawionych itd itp. (tak np. ma program który używam do zarządzania firmą http://www.systim.pl ). Poza tym naprawde spoko. Od wizualnej strony nie mam wymagań, więc dla mnie jest wystarczający. Jeżeli chodzi o funkcjonalnosc to też OK. Szybki, prosty. Nie wiem, jak bardzo dokłądny, ale chyba do takich umów jak zlecenia to wiele nie potrzeba :D

tuomi   2 #7 02.11.2016 09:05

@Zolt (niezalogowany): Podejrzewam, że jako użytkownik niezalogowany pobierałeś nie sam program tylko asystenta pobierania DP, który może posiadać reklamy lub dodatkowe oprogramowanie traktowane jako wirusy. W takim przypadku najlepiej pobrać program bezpośrednio ze strony producenta: http://www.polpress.pl/umowy-firmowe/

tuomi   2 #6 02.11.2016 09:03

@MirkoBatic (niezalogowany): Przedstawiany program służy do szybkiego spisywania różnego typu umów, zaś ten, który podałeś służy przede wszystkim do wystawiania faktur. W tej kwestii polecam program ELISOFT Faktury 2016 (link: http://www.dobreprogramy.pl/ELISOFT-Faktury,Program,Windows,33564.html). Jest on dużo bardziej rozbudowany niż ten podany przez Ciebie, i chociaż wersja darmowa posiada ograniczenia, to wystarcza ona spokojnie do prowadzenia niewielkiej (kilkuosobowej) firmy.

  #5 20.03.2015 13:20

A ktoś sprawdzał ten program z http://ksiegowosc24.pl? Bo wydaje sie byc lepszy...

  #4 04.05.2014 21:00

mój Nod32 znalazł w tym programie syfa

  #3 13.11.2012 15:07

co to za "prawnik" pisał ten program? nie istnieje pojęcie umowa zlecenie tylko UMOWA ZLECENIA

  #2 12.03.2012 19:22

Program w sam raz dla pseudo biznesmenow zatrudniajacych na smieciowe umowy...

  #1 20.10.2011 16:43

Dzięki temu programowi tworzenie tzw. śmieciowych umów stało się jeszcze prostsze.