reklama

UnREAL to zupełnie nowy poziom selfie sticka

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Jeśli znudził Ci się zwykły selfie stick, który musisz samodzielnie rozkładać, a do tego Twój telefon nie ma z przodu lampy błyskowej… nie martw się. Już został wymyślony selfie stick idealny, który spełni wymagania nawet najbardziej zaangażowanych. Ma nawet wentylatorki, które malowniczo rozwieją włosy pozujących!

Podsumujmy zalety tego urządzenia. Przede wszystkim, nie trzeba go samodzielnie rozkładać. UnREAL ma silniki, które go rozsuwają i składają. By elegancko doświetlić zdjęcia, kijek może rozłożyć dwa panele z LED-ami, ustawione w taki sposób, by wygładzić skórę twarzy i umożliwić robienie świetnych zdjęć w ciemnym otoczeniu.

Kolejnym smaczkiem są wentylatory, które sprawią, że nawet w zamkniętych pomieszczeniach można zrobić sobie zdjęcie z rozwianymi w kontrolowany sposób włosami. Czego chcieć więcej?

Można chcieć najwyżej, żeby ten selfie stick wszedł na rynek. Niestety jest to produkt tylko promocyjny, zaprojektowany przez specjalizującą się w marketingu wirusowym firmę Thinkmodo. Produkt powstał po to, by promować serial UnREAL.

Druga seria UnREAL będzie emitowana od 6 czerwca w amerykańskiej telewizji. Serial jest też dostępny na Hulu, który niestety nie działa oficjalnie w Polsce.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama