Unclouded Unclouded 2.3.3-play

Strona główna Android Akcesoria Przechowywanie w chmurze
Pobierz program
lub zeskanuj:

Unclouded to aplikacja do zarządzania popularnymi dyskami w chmurze. Na chwilę obecną wspiera Dropboxa i Dysk Google, ale autor zapowiada, że w drodze jest też OneDrive oraz Box. Co odróżnia Unclouded na tle innych programów?

Choć aplikacja pozwala przeglądać jak i wgrywać pliki na wybrane dyski to jej docelowe zastosowanie jest inne. Pomoc w zarządzaniu wolnym miejscem i plikami. Już ekran główny chmury przedstawia podsumowanie wolnego i zajętego miejsca. Przy każdym folderze ujrzymy informacje co do ilości posiadanych plików i pojemności.

W menu bocznym odnajdziemy dodatkowe narzędzia. Jednym z nich jest opcja wyszukiwania duplikatów plików. Działa bardzo dobrze i bez problemu odnajduje treści o takiej samej nazwie. Możemy również sprawdzić jakie kategorie plików zajmują najwięcej miejsca. Na tym tak naprawdę kończą się możliwości darmowej wersji. Aby móc zarządzać plikami (w tym kasować i udostępniać) niezbędne jest wykupienie wersji premium.

Jej koszt to około 6 zł. Szkoda, że autor nie zdecydował się na udostępnienie kasowania choćby pojedynczych plików w wersji podstawowej. Obecnie pełni ona rolę jedynie zapowiedzi tego, co tak naprawdę możemy zrobić dopiero w edycji premium.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!