Undela 3.8.3 Free

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ostatnia w pełni bezpłatna wersja popularnego poza granicami naszego kraju narzędzia do odzyskiwania danych. Undela daje użytkownikowi możliwość sprawnego przywracania utraconych danych nie tyle z dysków twardych, co również nośników wymiennych SD, CF, MS, MMC, Flash Card i USB.

Program ten przydać się może każdemu użytkownikowi, gdy ten z różnych przyczyn utracił dostęp do cennych dla niego danych. Z jego pomocą przywrócimy dane usunięte bez udziału systemowego mechanizmu kosza lub gdy ten został opróżniony, skasowane na wskutek działalności złośliwego oprogramowania czy też awarii sprzętu. Undela pozwala przywracać pojedyncze pliki, całe katalogi, skompresowane dane, a także podglądać przed odzyskaniem zawartość plików graficznych lub dokumentów tekstowych. W przypadku dużej ilości wykrytych przez narzędzie plików przydatny okazuje się mechanizm wbudowanej wyszukiwarki oraz masek.

Undela oferuje 3 tryby wyszukiwania utraconych danych - Scan, Full Scan oraz Advanced Scan. Pozwalają one odpowiednio przeprowadzić szybką lub dokładną analizę nośnika (w porównaniu do nowszej i płatnej wersji brak tutaj możliwości wskazywania obszaru (sektorów) uwzględnianego podczas pracy programu). Wszystkie odnalezione i możliwe do odzyskania dane prezentowane są na liście w postaci drzewa. Sam proces odzyskiwania ogranicza się jedynie do wskazania wybranych pozycji z listy i zdefiniowania lokalizacji, w której zostaną one zapisane.

Wśród obsługiwanych przez bezpłatną edycję programu Undela systemów plików znajdziemy m.in. NTFS, NTFS5, FAT12, FAT16, FAT32 oraz XFS. Narzędzie z powodzeniem obsługuje dane stworzone zarówno z poziomu systemów Windows, Linux, jak również Mac OS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 13.06.2013 10:06

Faktycznie program DMDE jest pod tym względem rewelacyjny. Również miałem okazje z niego korzystać w wersji demo, ale po jakimś czasie zdecydowałem się na zakup pełnej wersji na stronie http://dmde.pl , która nie ma ograniczeń co do ilości odzyskiwanych plików i katalogów - mogę z czystym sumieniem polecić

Radek68   22 #2 08.06.2013 20:31

Program znalazł na karcie tylko te pliki które nie były usunięte, z usuniętymi bądź uszkodzonymi nie dał sobie rady, wobec czego zasługuje na ocenę 0/10, bo to potrafi zwykły eksplorator Windows...

  #1 06.06.2013 12:40

Program nie dał rady z padniętą kartą micro sd (system tylko widział ze jest karta), po prostu jeśli system nie widzi chociażby pustej zawartości to i ten program nie pomoże.

Użyty TESTDISK dał radę, nawet zrobił obraz i na nim pracował.

Polecam Redakcji sprawdzenie programu DMDE. http://www.dmde.pl http://www.dmde.com a dostępna wersja niby "demo", co tylko oznacza że można odzyskiwac po jednym pliku oraz robic obrazy dysków.
I jest po polsku. Odzyskuje nieziemsko łącznie ze strukturą katalogów oraz oczywiście sformatowane partycje.

Komu padły ważne dane, posiedzi z przyjemnością i nockę odzyskując po 1 pliku, za to z pełną nazwą i oryginalną datą.