r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Undelete Navigator 1.2.3.328

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Undelete Navigator to niewielki i bardzo prosty w obsłudze program przeznaczony do odzyskiwania przypadkowo utraconych lub usuniętych danych.

Program tuż po uruchomieniu przeprowadza analizę zawartości wybranego dysku/partycji w celu wyszukania i zlokalizowania wszystkich możliwych do odzyskania plików. Po zakończeniu tego procesu wyświetlana jest w formie drzewa folderów lista odnalezionych składników. Wystarczy, że wskażemy teraz interesujące nas pozycje, a Undelete Navigator odzyska je i zapisze w zadeklarowanej lokalizacji. W celu zwiększenia wygody pracy z narzędziem w przypadku dużych ilości danych do dyspozycji użytkownika pozostaje wbudowana wyszukiwarka. Pozwala ona przeszukiwać pliki ze względu na ich nazwę i/lub rozszerzenie.

r   e   k   l   a   m   a

Oprogramowanie obsługuje systemy plików FAT, FAT32 i NTFS. Z powodzeniem wykorzystywane może być do odzyskiwania danych z standardowych dysków twardych, różnego rodzaju przenośnych dysków i pendrive'ów oraz kart pamięci.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.