Undeluxe Home Edition Undeluxe Home Edition 3.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Undeluxe Home Edition to darmowa edycja nietypowego narzędzia, które można przyrównać do ulepszonej wersji systemowego mechanizmu kosza. Program pozwala chronić przed usunięciem nie tylko pliki usunięte poprzez eksploratora plików, ale również dane usuwane przez inne aplikacje bez wiedzy użytkownika.

Po uruchomieniu programu, wystarczy wcisnąć przycisk Start, aby rozpoczęty został proces monitoringu zmian w plikach na dysku twardym. Po pewnym czasie, można zajrzeć do okna pozwalającego na przegląd usuniętych plików i w razie potrzeby je odzyskać. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą dodatkowo skonfigurować aplikację, wybierając chociażby monitorowane dyski i partycje oraz tworząc specjalną listę folderów, które zawsze mają być monitorowane - bądź też które nie mają być brane pod uwagę podczas pracy programu. Część opcji jest jednak niedostępna w darmowej wersji Home Edition.

Undeluxe Home Edition to interesująca propozycja, która jednak przyda się bardziej administratorom, niż przeciętnemu użytkownikowi komputera. Warto wspomnieć, że autorzy zadbali o to, aby ich oprogramowanie było całkiem sprytne: automatycznie ignorowane są pliki i foldery tymczasowe oraz pliki z rozszerzeniami TMP, BAK i im podobne, dzięki czemu program nie marnuje czasu na monitoring nieistotnych plików, których i tak nie chcielibyśmy odzyskać.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!