r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Under Armour Record 3.18.5

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Monitorowanie aktywności

Under Armour Record to aplikacja na smartfony z Androidem, służąca do regularnego monitorowania aktywności użytkownika związanej ze stylem życia i uprawianiem sportu.

Aby rozpocząć przygodę z programem, wcześniej należy założyć konto w usłudze Under Armour Record. Można to zrobić na tej stronie internetowej i użyć danych do logowania w aplikacji mobilnej, albo założyć konto bezpośrednio w aplikacji, do tego celu używając adresu e-mail lub konta na Facebooku.

Under Armour Record służy do monitorowania parametrów związanych z trybem życia użytkownika w czterech podstawowych obszarach: dziennej aktywności (w której można wyznaczyć cel do osiągnięcia każdego dnia w postaci liczby kroków do pokonania), odżywiania (w której podajemy informacje o kaloryczności naszych posiłków), fitness (w której program mierzy czas naszej codziennej aktywności sportowej i możemy ustalić cel w postaci codziennego czasu spędzonego na aktywności fizycznej) oraz sen (w której podajemy informacje o tym, jak długo spaliśmy danej nocy i również możemy ustalić cel w postaci określonej liczby godzin do przespania). W ten sposób program tworzy codzienny obraz nawyków użytkownika. Wszystkie dane podawane są w formie wykresów, które można filtrować w oparciu o wybraną liczbę dni, a także porównywać dane z poszczególnych kategorii ujętych w aplikacji.

Program można zintegrować z innymi usługami fitnessowymi, np. Google Fit, Garmin lub Jawbone. Dużo korzyści użytkownikom Under Armour Record przyniesie też korzystanie z innych programów firmy: MyFitnessPal (Android) oraz urządzeń ubieralnych, które służą do monitorowania różnych obszarów codziennej aktywności. Dane z urządzeń są zbierane przez program Under Armour Record i dopełniają informacyjny obraz.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Integracja obowiązkowa. Endomondo wymieni dane z aplikacjami Under Armour

10
09.03.2016  •  Łukasz Maślanka

W lutym 2015 r. Under Armour kupiło Endomondo, czyli jeden z najbardziej popularnych na świecie serwisów do mierzenia aktywności sportowych. Teraz firma ogłosiła że wprowadza w usłudze wiosenne porządki. Zmienią się warunki korzystania z niej (zarówno w wersji przeglądarkowej, jak też w aplikacjach mobilnych) oraz polityka prywatności. Wszystko po to, aby przesyłanie danych między Endomondo a innymi programami dla sportowców należącymi do Under Armour stało się łatwiejsze. Zmiany ogłoszone przez nowego właściciela Endomondo dotyczące osób, które dopiero zaczynają korzystać z produktów…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.