Unfolding Tale

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Unfolding Tale to spokojna, sympatyczna gra zręcznościowa utrzymana w pogodnym, sielskim klimacie.

Przy pomocy myszki kierujemy ruchami złotej rybki przeprowadzając ja przez ciemny labirynt morskich jaskiń wykazując się przy tym sporymi umiejętnościami zręcznościowymi. Przy okazji uwalniamy możliwie jak największą liczbę innych rybek ciągnąc je za sobą ku wolności. W momencie, gdy nasz "ogon" jest już wystarczająco długi opuszczamy morskie głębiny.

Wszystko po to, by za chwilę zmienić się w ptaka. Ten, podobnie jak nasza wcześniejsza bohaterka, ma za zadanie odnaleźć w powietrzu jak najwięcej zaginionych piskląt i przywrócić im swobodę lotu.

Gra kończy się, gdy dolecimy do słońca i zamienimy się w wielkiego, ognistego ptaka stanowiącego według autorów projektu pewnego rodzaju symbol przemian, sukcesu, odwagi oraz szczęśliwego zakończenia.

Unfolding Tale to krótka, ale ciekawa produkcja w dobrej oprawie audiowizualnej. Dzięki swemu klimatowi oraz ukrytemu podtekstowi skłania gracza do przemyśleń, zadumy i nostalgii.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!