Uni Faktura 15.3.6

Strona główna Windows Firma Programy do fakturowania
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Uni Faktura to propozycja polskiego producenta oprogramowania, przeznaczona dla firm i przedsiębiorstw z dowolnej branży. Program jest w pełni wystarczalnym narzędziem, za pomocą którego wystawimy nie tylko faktury, ale również paragony fiskalne, sprawdzimy stan magazynowy lub też skontrolujemy, czy termin płatności faktury został przekroczony.

Niewątpliwie dużym atutem tego oprogramowania jest dostosowanie do polskiego prawa, a każda kolejna aktualizacja aplikacji wprowadza niezbędne zmiany w tym zakresie. Dzięki temu nie musimy się obawiać zmian w prawie i unikniemy zastanawiania się nad potrzebnymi zmianami. Program posiada wszystkie potrzebne przedsiębiorcy narzędzia, pozwalające nie tylko na wystawianie tytułowych faktur i paragonów, ale również do kontrolowania stanów magazynowych, tworzenia cenników produktów i nie tylko. Bez problemu wygenerujemy rozmaite raporty czy też zbudujemy bazę danych klientów indywidualnych i firm, włącznie z pogrupowaniem celem łatwiejszego sortowania tabeli.

Uni Faktura to warta uwagi propozycja dla firm, które potrzebują narzędzia do obsługi nie tylko faktur. Program może znacznie usprawnić pracę firmy i poprawić przepływ informacji (integracja z siecią pozwala na korzystanie z niego na wielu stanowiskach), a obsługa w dużej mierze oparta jest na kreatorach i wypełnianiu kolejnych okien i formularzy.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 60 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #9 09.08.2017 16:08

@JM1: no w sumie masz racje bo teraz firmy maja miliony opcji i nie mozna sie w niczym odnalezc.. znalezienie nawet prostej opcji "wystaw paragon" graniczy z cudem zeby przebic sie przez grafike ;p tu sie jak najbardziej zgodze bo tez nie lubie przeładowania graficznego, tylko ze moglby byc nieco unowoczesniony wizualnie, nie wiem jak to ujac. Aczkolwiek malo firm ma przy takich programach wielkie grafiki. Przetestowalem ten systim.pl i tez ma ograniczona grafike, aczkolwiek cos tam maja w planach niebawem do unowoczesnienia, ale grafika jest ok. A ten UniFaktura w sumie tez nie jest zly, ale troszke ODROBINKĘ mogliby czegos dorzucic ;) ale to kwestia gustu i opinii :)

JM1   2 #8 21.12.2016 15:57

Program drukuje paragony na drukarkach fiskalnych, wystawia faktury zakupu, sprzedaży, pro forma oraz RR. Prowadzi magazyn dla dowolnych towarów. Drukuje raporty księgowe i magazynowe. Prowadzi stan kasy i sporządza raporty kasowe. Drukuje dokumenty PZ, WZ, RW, PW, KP, KW. Umożliwia dokonywanie przesunięć wewnątrz magazynowych. Automatycznie sporządza jednolity plik kontrolny JPK_VAT. Drukuje ewidencję zakupu i sprzedaży VAT.

JM1   2 #7 21.12.2016 15:52

@Anonim (niezalogowany): ależ są - program drukuje paragony fiskalne na drukarkach marki ELZAB oraz POSNET. To, że wygląda prosto i intuicyjnie nie oznacza, że ma małe możliwości. Producenci wielu programów przyzwyczaili nas, że programy muszą być przeładowane opcjami, a programiści w ogóle nie dbają o interface użytkownika. W tym programie po prostu wszystko jest łatwe i przejrzyste.

  #6 27.11.2016 18:16

gdzie takie ładne tło pulpitu mozna pobrać, jaka to kompozycje ? Japonia ?

  #5 25.11.2016 12:33

@Anonim (niezalogowany): Jest spoko ale bardzo prosty, dla mnie chyba zbyt prosty, próbuję jeszcze obecnie https://www.systim.pl i on ma dużo możliwości w tym drukarki fiskalne, tu chyba drukarek nie ma?

  #4 21.10.2016 12:08

@KormaCK (niezalogowany): Hahaha, dokładnie :D Niektórzy jak coś palną to łeb urywa :P

Koleś pewnie nawet nie zaglądnął w program, ale już jest niepoważnie. Sam jest niepoważny to wszystko widzi w barwach niepoważnych. Nie warto nerwów tracić :D

Co do programu to osobiście działam na innym bo wole programy w chmurze, typu systim.pl , ale ten program też jest całkiem Ok bo nie jest wymagający. Prosty, przyjaźny. Może wizualnie odbiega od rewelacji i dlatego dla kolegi niżej wydał się niepoważny, ale wygląd to wygląd - funkcjonalność się liczy. ;)

  #3 06.03.2016 20:50

@Anonim (niezalogowany): nie wiesz jak to działa, ale się wypowiesz... Lepiej sprawdź program, albo nic nie mów skoro i tak nie masz nic do powiedzenia.

  #2 04.03.2016 22:45

Nie wiem, jak to działa, ale wygląda niepoważnie.

  #1 04.03.2016 10:08

Fajny i prosty program, nie tylko do faktur, ale i magazynu oraz wystawiania paragonów na drukarkach fiskalnych. No i żadnych abonamentów. Polecam.