Unicorns Unicorns 0.118

Strona główna Mac Narzędzia Obsługa urządzeń mobilnych
Pobierz program

Unicorns to darmowy program, z którego pomocą można na ekranie Maka oglądać to, co dzieje się na podłączonym do niego iPhonie, ipodzie Touch lub iPadzie z systemem iOS 8 lub nowszym. Obraz można także przesyłać na żywo innym użytkownikom. Wszystko to, co dzieje się na telefonie zobaczą w oknie przeglądarki.

Po podłączeniu urządzenia mobilnego do Maca kablem Lightning program automatycznie znajdzie urządzenie i pokaże zawartość ekranu telefonu w okienku. Czynność ta nie wymaga żadnej konfiguracji, potrzebne jest jedynie połączenie z kontem na Twitterze. Transmisja nie jest wolna od opóźnień, ale są one nieznaczne.

Obraz z urządzenia mobilnego można przesłać przez Internet innym użytkownikom. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć jeden przycisk i podać zainteresowanym odnośnik do transmisji. Prędkość transmisji zależy od możliwości łączy i może się zdarzyć, że nie będzie działać płynnie. Opóźnienia utrzymują się na poziomie 20 sekund. Trzeba także uważać, by ekran urządzenia mobilnego nie został zablokowany, gdyż wtedy transmisja zostanie przerwana.

Inni użytkownicy mogą oglądać obraz na żywo bez logowania, ale już do pisania komentarzy potrzebne jest połączenie z kontem na Twitterze.

Program Unicorns znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest możliwość prezentacji aplikacji mobilnych dla systemu iOS. Program pozwoli zademonstrować produkty klientom i może ułatwić pracę deweloperów rozsianych po świecie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!