Unigine Valley Benchmark 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Valley Benchmark to kolejne narzędzie przeznaczone do testowania wydajności komputera przygotowane przez firmę Unigine Corp. Nowy benchmark, podobnie jak wersja Heaven, dostępny jest jednocześnie dla systemów Windows, Linux i OS X.

Program umożliwia testowanie wydajności układów graficznych poprzez obciążanie GPU skomplikowanymi obliczeniami związanymi z teselacją, renderowaniem realistycznych i szczegółowych obiektów, a także zjawisk fizycznych. Unigine Valley Benchmark wspiera DirectX 9, 11 i OpenGL w wersji 4.0. Testy można przeprowadzić na kartach graficznych takich producentów jak nVidia (minimalnie GeForce z serii 8000), ATI (minimalnie Radeon HD z serii 4000) i Intel HD (minimalnie z serii 3000).

Valley Benchmark generuje wirtualny krajobraz osadzony w klimacie górskim, który obejmuje ponad 64 kilometry kwadratowe powierzchni. Na podstawie płynności jego odtwarzania generowany jest wynik wydajności podzespołów komputera. Valley Benchmark oferuje obsługę profili benchmarków, które zapewniają wygodne i szybkie porównywanie wyników z innymi komputerami. Ponadto benchmark posiada funkcję monitoringu temperatury GPU dzięki, której możemy sprawdzić w jakich momentach procesor karty graficznej został najbardziej obciążony.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!