Universal Book Reader (UB Reader) 3.7.704

Strona główna Android Rozrywka i hobby Czytniki ebooków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Universal Book Reader to bardzo prosta w obsłudze aplikacja do czytania e-booków, nieco przypominająca aplikację Kindle Amazonu.

Mamy tu do wyboru niemal identyczne jak w aplikacji Amazonu opcje wyświetlania czytanego tekstu (tło białe, czarne, beżowe i różne grafiki), prezentację tekstu w dwóch kolumnach na większych urządzeniach, możliwość zapisywania zakładek, integrację ze słownikami (niestety są płatne) i intuicyjną obsługę – dotknięcie ekranu w odpowiednim miejscu wywołuje określone działanie.

Universal Book Reader sprawdzi się jeśli z jednego tabletu korzysta cała rodzina, gdyż wybrane książki na wirtualnej półce można ukrywać. Aplikacja ma polski interfejs użytkownika i nie wyświetla reklam nawet w wersji darmowej.

Universal Book Reader jest zintegrowany z biblioteką FeedBooks, gdzie znajdziemy darmowe książki w domenie publicznej oraz sporo pozycji do kupienia po angielsku, niemiecku, hiszpańsku, włosku i francusku. Niestety nie ma tu książek po polsku – trzeba je zdobyć inaczej i umieścić w pamięci urządzenia. Czytnik dobrze radzi sobie z formatami EPUB i PDF, także jeśli są zabezpieczone przez DRM. W płatnej wersji aplikacji można włączyć przetwarzanie tekstu na mowę.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: aplikacje, z którymi przeczytasz 52 książki w ciągu roku

30
06.01.2016  •  Anna Rymsza

Stare chińskie przysłowie mówi, że książka jest jak ogród, który można włożyć do kieszeni. Te słowa stały się jeszcze prawdziwsze w momencie, gdy popularność zdobyły książki elektroniczne. Dla tych z Was, którzy z okazji rozpoczęcia kolejnego roku postanowili czytać lub czytać jeszcze więcej, przygotowaliśmy przegląd najbardziej przydatnych aplikacji do czytania, przeglądania i poszukiwania nowych książek. Książki na zawołanie Legimi Legimi to polska księgarnia elektroniczna, w której można nie tylko kupić e-booka, ale też czytać w abonamencie, z użyciem aplikacji. Aplikacje Legimi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych