Universal Book Reader (UB Reader) Universal Book Reader (UB Reader) 5.4.2606

Strona główna Android Rozrywka i hobby Czytniki ebooków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Universal Book Reader to bardzo prosta w obsłudze aplikacja do czytania e-booków, nieco przypominająca aplikację Kindle Amazonu.

Mamy tu do wyboru niemal identyczne jak w aplikacji Amazonu opcje wyświetlania czytanego tekstu (tło białe, czarne, beżowe i różne grafiki), prezentację tekstu w dwóch kolumnach na większych urządzeniach, możliwość zapisywania zakładek, integrację ze słownikami (niestety są płatne) i intuicyjną obsługę – dotknięcie ekranu w odpowiednim miejscu wywołuje określone działanie.

Universal Book Reader sprawdzi się jeśli z jednego tabletu korzysta cała rodzina, gdyż wybrane książki na wirtualnej półce można ukrywać. Aplikacja ma polski interfejs użytkownika i nie wyświetla reklam nawet w wersji darmowej.

Universal Book Reader jest zintegrowany z biblioteką FeedBooks, gdzie znajdziemy darmowe książki w domenie publicznej oraz sporo pozycji do kupienia po angielsku, niemiecku, hiszpańsku, włosku i francusku. Niestety nie ma tu książek po polsku – trzeba je zdobyć inaczej i umieścić w pamięci urządzenia. Czytnik dobrze radzi sobie z formatami EPUB i PDF, także jeśli są zabezpieczone przez DRM. W płatnej wersji aplikacji można włączyć przetwarzanie tekstu na mowę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!