Universal Extractor Universal Extractor 1.6.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Universal Extractor to darmowe narzędzie służące do dekompresji i wyodrębniania plików z wielu najpopularniejszych typów archiwów oraz instalatorów. Z jego pomocą wypakujemy zawartość skompresowanych plików w formatach 7Z, RAR, ZIP, ACE, LZMA, GZIP, TAR, a także wielu innych, mniej znanych.

Program jest banalnie prosty w obsłudze, oferując przy tym bardzo skromny i ubogi w opcje interfejs graficzny. Integruje się z powłoką systemową i dostępny jest z poziomu menu kontekstowego, wywoływanego prawym przyciskiem myszki na dowolnym archiwum. Aplikacja obsługiwana być może oczywiście również po jej standardowym uruchomieniu. W tym przypadku użytkownik podać musi lokalizację archiwum/instalatora do rozpakowania oraz folder docelowy na zdekompresowane pliki.

Universal Extractor nie jest alternatywą dla popularnego WinRARa czy WinZIPa z racji oferowanej funkcjonalności, która pozwala jedynie na wypakowywanie danych. Mimo wszystko spora ilość obsługiwanych formatów sprawiła, że program posiada rzesze oddanych użytkowników na całym świecie. Pełną ich listę znaleźć można na stronie producenta.

Uwaga!

  1. Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!