r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Uniwersalna skrzynka e-mail w iPhone

Strona główna Aktualności

Prawdopodobnie już w kolejnej wersji systemu operacyjnego iPhone OS 4.0 znajdzie się uniwersalna skrzynka mailowa zdolna do pobierania poczty z wielu różnych kont na raz - informuje Unofficial Apple Weblog.

Wątpliwości z pojawieniem się uniwersalnej skrzynki pocztowej w kolejnych wersjach oprogramowania dla iPhone'a rozwiał sam Steve Jobs - odpowiedział on na maila Julio Rodrigueza, który zapytał prezesa Apple o to udogodnienie. Odpowiedź Jobsa nie była zbyt obszerna i ograniczyła się do lakonicznego "tak", jednak rozwiała wszelkie wątpliwości. Systematyczne zwiększanie możliwości iPhone'a jest wyrazem pewnego trendu - wyraźnie widać, że Apple nie jest głuche na głosy swoich klientów i systematycznie wprowadza do swoich urządzeń nowe funkcje. Tak było m.in. w przypadku opcji kopiuj-wklej, obsługi MMS-ów czy możliwości kręcenia filmów przy użyciu wbudowanego aparatu.

System operacyjny iPhone OS 4.0 ma zostać wydany w tym roku - część komentatorów jest zdania, że debiut ten nastąpi już w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.