Unvanquished 0.50.0

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Unvanquished to darmowa, wieloosobowa gra FPP z elementami strategii, w której ścierają się ze sobą dwie drużyny o zupełnie odmiennych zdolnościach.

Z jednej strony mamy uzbrojonych po zęby ludzi, z drugiej przypominających robale obcych. Ludzie walczą przy wykorzystaniu zaawansowanej technologicznie broni, podczas gdy obcy wykorzystują wyłącznie swoje "robacze" umiejętności. Trzeba jednak pamiętać, że robactwo sprawnie porusza się po ścianach i świetnie planuje zasadzki.

Każdej z drużyn przydzielona zastaje baza wypadowa, którą należy w trakcie trwania rozgrywki systematycznie rozbudowywać i którą trzeba za wszelką cenę chronić przed przeciwnikiem. Zwycięstwo przypada temu zespołowi, któremu szybciej uda się zniszczyć wszystkie punkty odrodzenia wroga. Robale posiadają przewagę w postaci zdolności wytwarzania specjalnych kokonów, dzięki którym mogą szybko odradzać się po śmierci.

Im większa liczba wyeliminowanych obcych tym większe możliwości zdobycia dodatkowego doświadczenia oraz awansu wraz z dozbrojeniem swojej postaci (hełm, mocarna zbroja bojowa itd.)

Pozycja prezentuje dużą grywalność i dobrą oprawę audiowizualną co z pewnością zapewni wiele godzin dobrej zabawy.

Uwaga!

  • Aktaulnie tytuł posiada status Alpha lecz w trakcie gry nie napotkaliśmy poważnych błędów lub uchybień utrudniających prowadzenie rozgrywki.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
tomil1   2 #6 13.06.2013 23:41

Kolego c(niezalogowany) pouczasz innych a sam źle piszesz. "Kuć" to Ty możesz ścianę, a Tobie zapewne chodziło o słowo "kłuć". Ortografia i jeszcze raz ortografia.
Pozdrawiam :-)

  #5 13.06.2013 17:46

zasysam tę gierkę

  #4 07.05.2013 09:14

kolego Nerus87 ortografia, powtarzam ortografia bo aż w oczy kuje ten błąd.

Nerus87   7 #3 04.05.2013 22:41

Dokładnie, odkąd siedzę na Linux'ie to maże o nowych gierkach pod ten system :P.
Brakuje mi takich tytułów jak Planetside2, Path of Exile, World of Tanks - wystarczyły by mi w zupełności.
Zasysam !!!

  #2 04.05.2013 14:00

i OS X

webnull   9 #1 03.05.2013 22:30

Jest też dostępna wersja dla Linuksa.