UpSafe Gmail Backup UpSafe Gmail Backup 1.0.3.817

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

UpSafe Gmail Backup to bezpłatny program do tworzenia kopii zapasowej zawartości konta Gmail.

Za pomocą narzędzia możemy sporządzić ręczny backup danych udostępnionych za pośrednictwem Gmaila, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by opisywane narzędzie pracowało zgodnie z wytyczonym harmonogramem. W obu przypadkach aplikacja pozwoli zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat kopii zapasowej. Możliwe jest także wygenerowanie listy przedstawiającej historię backupów.

UpSafe Gmail Backup oferuje ponadto możliwość wyszukiwania plików oraz wiadomości. Wbudowany filtr pozwala na zawężenie rezultatów, dzięki czemu szybciej zlokalizujemy niezbędne dane.

Co ciekawe, dzięki UpSafe Gmail Backup zwolnimy miejsce w swojej skrzynce pocztowej. Przy użyciu funkcji archiwizacji zapiszemy wszystkie wiadomości e-mail i usuniemy je ze swojego konta Gmail.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!