UpdateAdvisor

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja UpdateAdvisor od Microsoftu ma pomóc w przygotowaniu urządzeń z systemem Windows Phone na instalację nowych aktualizacji.

Działanie aplikacji dzieli się na trzy etapy. W pierwszym nadajemy jej uprawnienia odnośnie dostępu do chmury OneDrive oraz karty SD jeżeli takową posiadamy. W drugim program sprawdza ilość wolnego miejsca, kasuje pliki tymczasowe, a w razie potrzeby przenosi pozostałe na kartę bądź do chmury.

W ostatnim etapie aplikacja UpdateAdvisor sprawdza czy są dostępne aktualizacje i informuje nas jak je pobrać. To wszystko jeżeli chodzi o jej działanie. Program będzie przydatny zwłaszcza u użytkowników z urządzeniami o niewielkiej ilości pamięci wbudowanej. Docelowo ma przygotować ich telefony na instalację Windows 10 Mobile.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Doradca aktualizacji przygotuje telefon z Windows Phone na kolejne aktualizacje

0
02.09.2015  •  Paweł Piskurewicz

Choć oficjalna data premiery Windows 10 Mobile nie jest jeszcze znana, to Microsoft rozpoczął już przygotowania do wdrożenia najnowszej wersji swojego systemu mobilnego. Jednym z jego elementów jest wydanie aplikacji Doradca aktualizacji, która ma pomóc w odzyskaniu wolnej pamięci. Działanie aplikacji dzieli się na trzy etapy. W pierwszym nadajemy jej uprawnienia odnośnie dostępu do chmury OneDrive oraz karty SD (jeżeli nasze urządzenia je wspiera). W drugim program sprawdza ilość wolnego miejsca, kasuje pliki tymczasowe, a w razie potrzeby przenosi pozostałe na kartę bądź do chmury. W…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji