Upiorne Akta 2: Śladami Zbrodni Upiorne Akta 2: Śladami Zbrodni 2.0

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Upiorne Akta 2: Śladami Zbrodni to gra przygodowa z interfejsem point and click, która została wydana przez polską firmę Artifex Mundi. Oprócz typowych zagadek logicznych oferuje ona także plansze z ukrytymi obiektami.

Fabuła

Podczas rozgrywki wcielamy się w postać detektywa. Arthur Christe, bo tak nazywa się główny bohater, był niegdyś policjantem, teraz natomiast rozwiązuje liczne sprawy na zlecenie. Kiedy budzi się w ciemnej piwnicy orientuje się, że doszło w niej do morderstwa, a on sam nie pamięta, co dokładnie się wydarzyło. Z daleka słychać nadjeżdżające radiowozy… Mężczyzna będzie musiał zrobić wszystko, by udowodnić swoją niewinność, znajdując prawdziwego zabójcę.

Rozgrywka

Upiorne Akta 2: Śladami Zbrodni oferuje mechanikę rozgrywki stanowiącą połączenie eksploracji lokacji, przeprowadzania dialogów z napotkanymi postaciami, szukania przedmiotów i rozwiązywania zagadek.

Dla każdego

Podobnie jak inne gry typu HOPA (Hidden Object Puzzle Adventure), również Upiorne Akta 2: Śladami Zbrodni charakteryzują się niskim poziomem trudności. Łamigłówki nie są skomplikowane, ale nawet jeśli nie będziemy mogli się z nimi uporać, to gra pozwoli na ich pominięcie. Warto również wspomnieć o systemie wskazówek, dzięki któremu z ukończeniem produkcji poradzą sobie także mniej doświadczeni gracze.

Darmowa wersja demo

Upiorne Akta 2: Śladami Zbrodni to gra płatna, ale początek można sprawdzić bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów – wystarczy pobrać aplikację ze Sklepu Google Play. Chcąc jednak kontynuować rozgrywkę trzeba zdecydować się na uiszczenie opłaty w wysokości 14,99 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • nieskomplikowana gra przygodowa
  • detektywistyczna opowieść
  • proste zasady rozgrywki
  • system podpowiedzi
  • możliwość sprawdzenia gry przed zakupem

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!