Upiorne Akta: Oblicze Zbrodni Upiorne Akta: Oblicze Zbrodni 1.0

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Upiorne Akta: Oblicze Zbrodni to nieskomplikowana przygodówka, w której znajdziemy tradycyjne zagadki oraz plansze z ukrytymi obiektami. Gra jest dostępna w formie darmowej wersji demo (za całość trzeba zapłacić).

Jaka jest fabuła?

Główną bohaterką gry Upiorne Akta: Oblicze Zbrodni jest pani detektyw, Emily Meyer, która pracuje w bostońskiej policji. Tym razem ma ona za zadanie rozwiązanie sprawy związanej z dziesięcioma tajemniczymi zabójstwami. Chcąc wykonać powierzone zadanie będzie musiała dowiedzieć się więcej na temat Winowajcy, czyli seryjnego mordercy, któremu właśnie taki przydomek nadali mieszkańcy.

Mechanika rozgrywki

Upiorne Akta: Oblicze Zbrodni bazuje na klasycznych rozwiązaniach, dlatego też zabawa skupia się na zwiedzaniu poszczególnych lokacji, rozmawianiu z napotkanymi postaciami, zbieraniu przedmiotów i rozwiązywaniu zagadek.

Niski poziom trudności

Warto zaznaczyć, że Upiorne Akta: Oblicze Zbrodni to casualowa produkcja, w efekcie czego z jej ukończeniem poradzi sobie każdy gracz. Pozwala ona bowiem na omijanie trudniejszych fragmentów oraz zawiera funkcję podpowiedzi, więc nawet jeśli utkniemy, to gra wskaże nam dalszą drogę.

Najważniejsze cechy:

  • detektywistyczna gra przygodowa
  • rozwiąż sprawę tajemniczych morderstw
  • łamigłówki oraz plansze z ukrytymi obiektami
  • funkcja wskazówek oraz pomijania zagadek
  • darmowa wersja demo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!