reklama

Upload: Outreach Program, czyli Microsoft rozdaje Xboksy One za filmy — ale nie w Polsce

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Wierni fani marki Xbox, masowo wrzucający do sieci filmiki z gier, mają szansę zgarnąć za darmo Xboksa One, zestaw tytułów startowych oraz abonament Xbox Live na rok. Niestety domorośli producenci z Polski (a sam znam wielu utalentowanych) są znowu pokrzywdzeni. Niewątpliwie interesująca akcja Upload: Outreach Program skierowana jest do mieszkańców USA, Anglii, Francji, Niemczech, Kanady, Hiszpanii, Włoch, Nowej Zelandii, Austrii oraz Irlandii. Ani słowa czy kiedykolwiek zawita do innych krajów.

A szkoda, bo do 15 września wystarczy jakoś ciekawie zmontować jednominutowy materiał na temat dowolnej produkcji na Xboksa 360 lub Xboksa One, opublikować go w Internecie plus podesłać na mail konkursowy i liczyć na to, że Microsoftowi się spodoba. Rzecz jasna program ma przypomnieć graczom, że nadchodząca konsola pozwoli na szybkie zgrywanie oraz obrabianie fragmentów rozgrywki bezpośrednio na urządzeniu.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić