r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Upoluj serwer² – zbliża się wielki finał akcji!

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

Rozpoczynamy kolejny tydzień z akcją Upoluj serwer2, w której wraz z Senetic i Microsoftem poszukujemy starych serwerów i pomagamy w migracji na chmurę Azure. Zgłosić serwer może każdy, a zarówno dla zgłaszającego, jak i zgłaszanego, mamy atrakcyjne nagrody.

nagrody

Dla wszystkich, którzy biorą udział w naszej akcji, jak i dla tych, którzy jeszcze zwlekają, mamy niespodziankę. Przedłużamy termin zbierania zgłoszeń do 25 czerwca. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi natomiast juz 28 czerwca – nie warto zwlekać!

r   e   k   l   a   m   a

Nagrody czekają: do wygrania w akcji Upoluj serwer2 jest Xbox One z przystawką Kinect i aż 100 zestawów atrakcyjnych gadżetów (to dla zgłaszających) oraz Surface Pro 4, duże rabaty na egzaminy Microsoftu oraz 45-procentowy rabat na vouchery Microsoft Azure o nominalnej wartości do 3 500 zł (dla zgłoszonych).

Dla tych, którzy niezbyt orientują się, o co chodzi w tej całej chmurze przygotowaliśmy serię eksperckich artykułów, które objaśnią scenariusze wykorzystania Azure w różnych zastosowaniach. Ich autorem jest Łukasz Kałużny, MVP Microsoftu w kategorii Azure. Dowiedzieć można się z nich między innymi, jak Azure można wykorzystywać w backupie – pozycja obowiązkowa dla każdej firmy.

Upoluj serwer

Łukasz jest także do Waszej dyspozycji – z chęcią odpowie na pytania i wyjaśni wątpliwości. Formularz kontaktowy znajdziecie na upolujserwer.dobreprogramy.pl. Na stronie akcji znajdziecie także wszystkie niezbędne informacje oraz formularz zgłoszeniowy. Warto się pośpieszyć! Finał i rozstrzygnięcie tegorocznej odsłony akcji Upoluj serwer2 już za nieco ponad dwa tygodnie!

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.