Urban Terror 4.3.4

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Urban Terror to klasyczny FPS łączący w sobie zalety i cechy takich słynnych produkcji jak: Quake III: Arena oraz Counter Strike. Różnice jednak między Urban terror a wymienionymi produkcjami polegają na wyższym realizmie i dynamizmie akcji. Ponadto, oprócz sprytu i zręczności, od gracza wymaga się odpowiedniej i przemyślanej taktyki, która niejednokrotnie okazuje się kluczem do zwycięstwa. W osiągnięciu tego celu pomaga również łączenie się w grupy bojowe z innymi graczami.

Na uwagę w najnowszej wersji Urban Terror zasługuje dodanie nowych modeli broni (wśród nich nawet te używane przez autentycznych żołnierzy - Beretta 92FS, Franchi SPAS12 czy Heckler & Koch MP5K) wraz z ulepszonymi systemami trafień, nowego systemu statystyk zawodnika czy ulepszonej fizyki postaci, jak i całej gry. W grze znajdziemy również szereg nowych, a także poprawionych starych map - akcja z zamkniętych, mrocznych katakumb wydostaje się na zewnątrz, nawet do miejsc bliskim nam z życia codziennego.

Minimalne wymagania systemowe:

  • procesor Pentium III 500MHz/Duron 600MHz
  • pamięć 256MB RAM
  • karta graficzna nVidia GeForce 64MB RAM
  • wolne miejsce na dysku 1,5 GB

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Darmowa, ma małe wymagania sprzętowe, działa na Win 8.1
Brak
ocena użytkownika
22.12.2014 16:17 • Recenzja do wersji 4.2.018

Idealna gra na odstresowanie. Nie potrzebuje wypasionego sprzętu, działa nawet na Windows 8.1 i przede wszystkim jest darmowa. Wszystkie opcje w zasięgu ręki, nie trzeba szukać godzinami żeby coś zmienić. Grafika może nie powala ale mimo to grywalność jest bardzo duża. Polecam bo nadal jest sporo aktywnych serwerów z różnymi trybami gry.