r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Uroczystość 10-lecia Microsoft w Polsce

Strona główna Aktualności

O autorze

Wczoraj, w warszawskiej Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki, Microsoft Polska uroczyście obchodziła 10 lat działalności w Polsce. W uroczystości uczestniczył, dzięki transmisji satelitarnej z Redmond (głównej siedziby Microsoftu), również szef koncernu, Bill Gates.

Tomasz Bochenek, dyrektor generalny Microsoft Polska, mówił o osiągnięciach firmy w minionym okresie i planach na przyszłość. Wynika z nich jasno, że Microsoft większą uwagę będzie obecnie skupiać na rozwiązaniach dla przedsiębiorstw, a kluczowym kierunkiem rozwoju jest strategia .Net.

Bill Gates opowiadał o ewolucji systemów informatycznych, sukcesie graficznego interfejsu użytkownika i działalności Microsoftu w naszym kraju, m.in. kontraktach realizowanych w sektorze administracji. Szef koncernu przekonywał o roli naszego regionu w strategii działalności firmy. Mówił także o przyczynach sukcesu Microsoftu w Polsce. Z pewnością uśmiech na twarzach zgromadzonych wzbudziło stwierdzenie, że jedną z nich było poszanowanie praw własności intelektualnej w Polsce. Bill Gates zapewniał, że mimo obecnego osłabienia rynku, technologie informatyczne będą rozwijać się znacznie bardziej dynamicznie niż w latach ubiegłych.

Źródło: Computerworld

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.