r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Uruchomiono testy beta Dead Island Epidemic

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Wiosna to widać sezon na bety różnorakich gier. Tylko w ostatnich dniach rozpoczęły się testy Renegade X czy The Mighty Quest for Epic Loot, a Deep Silver dokłada do tego oto zbudowany na bazie gier FPP Techlandu projekt Dead Island Epidemic (w skrócie: DIE). Wszyscy chętni, pragnący wziąć udział w ulepszaniu powstającego dzieła, zapraszani są do rejestracji. Stopniowo nowi gracze wpuszczani będą do zamkniętego na razie grona.

Przypomnę, że twórcy mówią o swoim produkcie, że to ZOMBA (nie mylić z Zumbą), czyli takie MOBA, ale z zombiakami. Kilkuosobowe zespoły będą walczyć na starannie przygotowanych arenach o punkty zaopatrzenia czy utrzymanie określonych miejsc na mapie, a ich rywalizację urozmaicą wybryki neutralnej armii nieumarłych. To Dead Island, choć na bardziej humorystyczną nutę, więc nie mogło zabraknąć robienia własnych broni. Uczestnicy bety mogą liczyć na bonusy w momencie debiutu gry.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.