Urzadzamy Urzadzamy

Strona główna iOS Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

W aplikacji Urzadzamy znajdziemy sporo inspiracji dotyczących aranżowania przestrzeni w domu lub w mieszkaniu. Treści przygotowane są zarówno przez ekspertów, jak też przez innych użytkowników programu.

Twórcy aplikacji postawili na przejrzystość i łatwość wyszukiwania informacji. I pogrupowali je w czytelnych kategoriach: kuchnia, łazienka, sypialnia, salon, przedpokój i pokój dla dzieci. W każdej z kategorii znajdziemy ilustrowane teksty i poradniki, które ułatwią meblowanie oraz urządzanie naszego mieszkania, np. dobór kolorystyki lub odpowiedniego rodzaju podłogi. Artykuły dostarczają też wiedzy o najnowszych trendach w aranżacji przestrzeni mieszkaniowej.

W aplikacji coś dla siebie znajdą też miłośnicy majsterkowania. W kategorii Zrób to sam przygotowano bowiem sporo poradników, dotyczących m.in. samodzielnego remontowania domu, konstruowania mebli lub tworzenia ozdób. Wszystkie informacje dostajemy w ładnej dla oka, zgodnej z "płaską" stylistyką systemu iOS szacie graficznej. Dodatkowo, po oznaczeniu wybranego artykułu jako lubianego, będziemy mogli czytać go nawet bez dostępu do internetu, zostanie bowiem zapisany w pamięci aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!