r   e   k   l   a   m   a
reklama

Urządzenia z Windows Mobile 6.5 już w trzecim kwartale

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Nie dalej jak we wtorek wspominaliśmy, że Microsoft prawdopodobnie wykorzysta lutowy Mobile World Congress w Barcelonie do przeprowadzenia premiery Windows Mobile 6.5, nowej wersji systemu przeznaczonego na komputery PocketPC i smartfony. Teraz pojawiły się kolejne informacje.

Serwis DigiTimes donosi, że Microsoft rozpocznie dystrybucję Windows Mobile 6.5 wśród producentów urządzeń przenośnych w połowie roku. Oznacza to, że pierwsze urządzenia wyposażone w nowy system pojawią się na rynku być może już po wakacjach. Prawdziwy wysyp smartfonów i PocketPC z Windows Mobile 6.5 przewidywany jest jednak dopiero na czwarty kwartał, czyli sezon przedświątecznych zakupów.

Nowa wersja Windows Mobile wprowadzi przede wszystkim pewne zmiany w interfejsie użytkownika, głównie ułatwiające obsługę urządzeń z ekranami dotykowymi. Będzie również nowa wersja mobilnego Internet Explorera i oprogramowania Windows Live. Wersja beta dedykowana dla smartfonu HTC Blue Angel wyciekła już jakiś czas temu na forum xda-developers.com - pomijając kwestie legalności generalnie odradzamy jednak eksperymenty, gdyż mogą się one skończyć uszkodzeniem sprzętu.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic