r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Usage Widget 2.0

Strona główna iOS Personalizacja Widżety

Usage Widget to aplikacja z widgetem przeznaczona dla systemu iOS w wersji 8.0 bądź nowszej. Dzięki Usage Widget możemy śledzić wybrane informacje o naszym urządzeniu z poziomu menu powiadomień.

Po instalacji i uruchomieniu aplikacji możemy wybrać do jakiego rodzaju danych chcemy mieć dostęp. Niestety tylko część z narzędzi dostępna jest za darmo, pozostałe wymagają jednorazowej opłaty w wysokości 0,99 euro. Wśród dostępnych dodatków znajdują się między innymi: informacje o używanej pamięci, wolnym i miejscu, prędkości nasze sieci, adresie IP, pracy procesora czy też baterii.

Widget aktywujemy klasycznie z poziomu ustawień centrum powiadomień. Dostępne są dwa tryby prezentowania danych zwykły i kompaktowy. Podczas testów Usage Widget nie sprawiał problemów, co najważniejsze nie dało się odczuć opóźnień przy wczytywaniu danych. Wersja darmowa pozwala rozeznać się w możliwościach i wyglądzie programu, a następnie zdecydować o zakupie edycji PRO.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.