User Profile Wizard User Profile Wizard 3.19

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

User Profile Wizard to aplikacja, dzięki której łatwo i szybko przeniesiemy konta użytkowników między komputerami z systemem operacyjnym Windows.

Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, program został udostępniony w formie kreatora. Po uruchomieniu User Profile Wizard należy więc postępować według instrukcji prezentowanych na ekranie, by przeprowadzić migrację swojego profilu na inne urządzenie. Pozwoli to nam zachować wszystkie dane oraz ustawienia.

Co ciekawe, opisywane narzędzie umożliwia także na usuwanie lub wyłączanie kont lokalnych, migrację sieci, łączenie komputerów ze wszystkimi domenami Windowsa, a nawet dołączanie do grupy roboczej.

Powyższe opcje zawarte w User Profile Wizard są dostępne za darmo. Możemy jednak zdecydować się na zakup bogatszych edycji (Professional i Enterprise), by zyskać możliwość korzystania z dodatkowych funkcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!