reklama

Usługa MyPhone wychodzi z bety, nadal bezpłatna

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Usługa MyPhone do synchronizacji danych pomiędzy urządzeniem przenośnym z Windows Mobile a internetową "chmurą" wyszła z fazy beta i jest dostępna w wersji finalnej - nadal bezpłatnie.

W skrócie przypomnijmy, że MyPhone pozwala synchronizować zawartość telefonu z systemem Windows Mobile 6 lub nowszym z zabezpieczonymi serwerami Microsoftu. Dostęp do danych można więc uzyskiwać także z przeglądarki, a wszelkie zmiany są synchronizowane z telefonem w obie strony bez pośrednictwa komputera. Usługa udostępnia bezpłatnie każdemu 200 MB przestrzeni dyskowej.

Aby korzystać z MyPhone, należy pobrać - bezpośrednio z urządzenia lub najpierw na komputer - pakiet instalacyjny w postaci pliku CAB. Aplikacja dostępna jest w języku polskim, podobnie jak interfejs webowy do przeglądania danych w Internecie. Wszelkie informacje dostępne są na stronie domowej usługi.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama