r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Usługi Google Play i Gboard: do testów beta zapisać może się już każdy

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Dobre wieści dla wszystkich użytkowników Androida, którzy nie boją się eksperymentów, a zarazem lubią otrzymywać nowości w pierwszej kolejności. Google rozszerzyło swój program otwartych testów beta.

Odtąd każdy może zapisać się do testów wersji beta klawiatury Gboard. Zachęcić do tego może udostępniona właśnie testowa funkcja, integrująca klawiaturę z Tłumaczem Google. Wystarczy pacnąć przycisk Google, a następnie wybrać ikonę Tłumacza, aby móc tłumaczyć wpisany tekst we wszystkich dostępnych w usłudze językach i w obu kierunkach. Wymagane jest do tego połączenie z Internetem.

Drugą aplikacją, jaka została udostępniona do otwartych testów beta są Usługi Google Play. Tę możliwość można traktować, jako zapowiedź popularyzacji Google Assistant, który został dziś udostępniony posiadaczom smartfonów z Androidem Marshmaloow i Nougat na terenie Stanów Zjednoczonych.

r   e   k   l   a   m   a

Z czasem jednak ma on trafić do szerszego grona odbiorców, wraz z kolejnymi wersjami językowymi. Także w przypadku klawiatury Gboard docelowo możemy się spodziewać integracji z asystentem Google. Warto dać szansę udostępnionym wersjom beta, zwłaszcza że harmonogram prac Google gwarantuje na ogól stabilne i sprawne działania nawet aplikacji testowych.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.