Usprawnij procesy biznesowe poprzez inwestycje w IT

Strona główna Aktualności

O autorze

Pod tym hasłem odbędzie się cykl bezpłatnych konferencji organizowanych przez firmę Comarch, poświęconych sposobom optymalizacji najważniejszych procesów biznesowych poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Spotkania będą obywać się na przełomie lutego i marca, w 7 największych miastach Polski.

Podczas konferencji specjaliści Comarch omawiać będą zagadnienia wdrożenia systemów ERP, MRP II oraz elektronicznego obiegu dokumentów i wynikających z ich zastosowania korzyści w relacjach z klientami. Podjęte zostaną również gorące tematy bezpieczeństwa danych biznesowych oraz zmniejszania kosztów IT poprzez outsourcing usług i informatyki.

Konferencje Comarch poświęcone temu zagadnieniu odbędą od 27 lutego do 7 marca b.r. kolejno w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i Warszawie. Udział w każdej z konferencji jest bezpłatny. Szczegółowa agenda konferencji jest dostępna na specjalnej stronie informacyjnej. Uczestnictwo w konferencjach można zgłaszać za pomocą formularza rejestracyjnego znajdującego się na wspomnianej stronie lub telefonicznie pod numerem: +48 12 646 10 67.

Comarch jest integratorem i producentem systemów informatycznych dla telekomunikacji, finansów i bankowości, sektora przemysłu handlu i usług, oraz dla administracji publicznej. Jest także producentem oprogramowania dla małych i średnich firm - CDN Klasyka i CDN OPT!MA.

© dobreprogramy
s