Uwaga! Zarwij nockę i zdobądź ostatnie bilety na Intel Extreme Masters 2016!

Strona główna Aktualności

O autorze

Od finałów Intel Extreme Masters 2016 dzielą nas już w zasadzie godziny. Atmosfera przed wydarzeniem jest coraz gorętsza, a my na ostatniej prostej rozpalamy ją jeszcze bardziej! Doskonale orientujecie się zapewne, że z uwagi na rosnące zainteresowanie imprezą, należy nastawić się na jeszcze większe kolejki pod Spodkiem, jeśli planujecie próbować wejść bez opłat. Bilety już dawno wyprzedano, ale my mamy ich jeszcze do rozdania 15 jednodniowych! Nie ma haczyków. Wystarczy zostawić nam komentarz!

Zasady naszej błyskawicznej akcji są bardzo proste:

  • W ostatniej puli rozdajemy 15 kodów uprawniających do odebrania 1-dniowego e-biletu na finał Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach. Kody ważne są tylko do 3 marca, a więc do końca jutrzejszego dnia.
  • Kody rozlosujemy pośród tych zarejestrowanych i zalogowanych czytelników, którzy w komentarzu pod tym newsem wyrażą chęć pojawienia się na IEM 2016 w Spodku i sensownie uzasadnią, dlaczego chcą wybrać się na finał, choćby w ostatniej chwili.
  • Akcja trwa do jutra do godziny 12:00. W samo południe wyłonimy szczęśliwców, którzy po krótkim czasie znajdą kody na bilety w zakładce z licencjami w swoich profilach na dobrychprogramach. Pozostanie je wklepać w odpowiednim miejscu.

Jak potem zrealizować kod?

  • Należy wejść na stronę bit.ly/IEM2016_bilety (Ticketpro) i wybrać dzień, na który chce się otrzymać bilet (bilety z adnotacją Kod promocyjny na poszczególne dni).
  • Wpisać swój login i hasło w systemie Ticketpro oraz otrzymany kod i kliknąć OK.
  • Wpisać liczbę miejsc 1, kliknąć DALEJ, DO PŁATNOŚCI, DALEJ.
  • W podsumowaniu zamówienia kliknąć DALEJ.
  • Pozostanie kliknąć POBIERZ E-TICKET, wybrać E-TICKET i kliknąć POBIERZ.
  • Pobrany e-bilet należy wydrukować i okazać przy bramie.

UWAGA: Pula biletów promocyjnych na dany dzień jest ograniczona. Oznacza to, że osoby rejestrujące kod mogą mieć problemy z wybraniem dogodnego dla nich dnia, jeśli wcześniej zabrakło już miejscówek. Wtedy trzeba się po prostu zdecydować na inny.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania specjalnej podstrony Intel Extreme Masters 2016, gdzie już znajdziecie szereg ciekawych publikacji (między innymi materiały na temat tego, w co warto zawodowo grać, kobietach w e-sporcie i początkach cosplayu). Między 4 i 6 marca, czyli w trakcie imprezy sekcja ta będzie aktualizowana o różnorakie materiały prosto ze Spodka oraz Międzynarodowego Centrum Kongresowego, gdzie odbywa się wystawa IEM Expo. Relację poprowadzą coleslav, kristov_pl i TomisH. Koniecznie się za członkami redakcji dobrychprogramów rozglądajcie, bo będzie warto!

Bilety w tej turze zgarnęli (w kolejności alfabetycznej): adam-pszczynski, chen1, Fikoblin, hibimeyer, Huco1144, kaloski, kamonek, Karmazynowy_sufit, luqass, martaz1992, neomod, ola.coeur, rayto, skoruppa oraz xomo_pl. Sprawdźcie zakładkę licencji w profilach na dobrychprogramach. Instrukcję realizacji kodów macie powyżej.

© dobreprogramy
s