r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Uwaga na Phishing

Strona główna Aktualności

Specjaliści ostrzegają przed najnowszymi atakami phishingowymi na użytkowników serwisu Yahoo. W ostatnim czasie użytkownicy serwisu fotograficznego portalu Yahoo otrzymują maile, w których zawarta jest prośba od rzekomego przyjaciela chcącego pochwalić się zdjęciami z wakacji lub urodzin. Po kliknięciu załączonego linku, użytkownik przenoszony jest na fałszywą stronę, która do logowania wymaga podania oryginalnego loginu oraz hasła z prawdziwej strony Yahoo.

Jak powiedział Paul Ross, product manager firmy Websense, użytkownikom serwisu będzie wyjątkowo trudno rozpoznać, że strona na którą wchodzą jest pułapką. David Sawday, rzecznik portalu nie podał dotychczas w jaki sposób Yahoo poradzi sobie ze wspomnianymi powyżej atakami phishingowymi.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.