r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Uwaga na nowe Nero 6

Strona główna Aktualności

Jak podaje niemiecki magazyn PCWelt, jednen z programów nowej wersji pakietu do przegrywania płyt Nero 6 posiada bardzo niebezpieczny błąd. Problem dotyczy aplikacji Nero Recode, służącej do wykonywania kopii płyt DVD, która odpowiednio ustawiona może doprowadzić do skasowania jednej z partycji dysku twardego.

Błąd pojawia się przy korzystaniu z możliwości zbudowania nieograniczonej wielkości folderu na pliki tymczasowe aplikacji. Jeżeli wybierzemy na taki folder katalog główny dysku "C:\\" czy "D:\\" (bez określenia konkretnego podkatalogu), jedyne o co spyta program przed przystąpieniem do destrukcji dysku to: "Destination folder is not empty, do you wish to clear it ?" i... wyczyści zawartość naszego dysku twardego.

Producent programu, firma Ahead Software, zapowiedziała wypuszczenie poprawki tego błędu. Jak tylko się ona pojawi oczywiście umieścimy ją również na naszym vortalu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.