Uwaga na nowości!

Strona główna Aktualności

O autorze

Niedawno w sieci pojawił się program FFDShow w wersji ffdshow-20050406. Po oznaczeniu widać, że pochodzi on z początku kwietnia. Tymczasem na oficjalnej stronie projektu ostatnia wersja alpha pochodzi z 12 października 2004 roku (ffdshow-20041012). Dodatkowo dostępna jest wersja kompilowana przez cetic_druida z 12 marca tego roku. W ostatnich dniach, Milan Cutka zamieścił informację dotyczącą nieoficjalnej wersji ffdshow-20050328 (to samo dotyczy wersji z kwietnia).

W ostatnich dniach zostałem powiadomiony o dostępności nowego buildu ffdshow. Nie wiem kto go zrobił, ale z pewnością zrobił/a on/ona kiepską robotę. - napisał Milan.

Autor wyjaśnił, dlaczego ta kompilacja znacznie ustępuje wydajnością oficjalnym wersjom. Związane jest to z użyciem środowiska Visual Studio .NET 2003 i kompilatora Microsoftu. Przez to wszystkie ręczne optymalizacje kodu wykonane przez autora są pomijane i program cechuje znacznie gorsza wydajność.

Ostatnią zalecaną wersją jest ta pochodząca z 12 marca tego roku skompilowana przez celtic_druida, pobrać ją można w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Rozszerzenia multimedialne i kodeki.

© dobreprogramy
s