V Forum Stowarzyszenia ProCAx

Strona główna Aktualności

O autorze

Od jutra do niedzieli, w Kazimierzu Dolnym będzie odbywać się V Forum Stowarzyszenia Upowszechniania Komputerowych Systemów Inżynierskich ProCAx. Impreza upłynie pod hasłem Techniki komputerowe we wspomaganiu prac inżynierskich.

Podobnie jak w latach poprzednich Forum ProCAx służyć będzie wymianie informacji i doświadczeń w zakresie rozwoju, wdrażania i eksploatacji komputerowych systemów wspomagania prac inżynierskich. Ogranizatorzy ważne znaczenie chcą też nadać aspektom praktycznym. Cel ten mają zamiar zrealizować organizując monotematyczne panele dyskusyjne i warsztaty poświęcone konkretnym obszarom zastosowań systemów CAx (CAD/CAM/CAE/CAI) w działalności inżynierskiej. Poprowadzą je osoby o dużym doświadczeniu zawodowym w zakresie wdrażania i eksploatacji ww. systemów w przemyśle.

Głównym sponsorem Forum będzie firma BricsCad Polska, która zaprezentuje swój flagowy produkt - BricsCad - oparty o IntelliCAD, alternatywny program do komputerowego wspomagania projektowania, charakteryzujący się (podobnie jak inne produkty z rodziny IntelliCAD), świetną odsługą formatu DWG.

Podczas Forum BricsCad Polska zaprezentuje:

  • proces projektowo-inwestycyjny wspomagany komputerowo narzędziami BricsCad (15.09., godz. 11.00)


  • wykorzystanie aplikacji z rodziny BricsCad do kompleksowego tworzenia projektów wielobranżowych (16.09., godz. 11.00)


  • warsztaty podczas których można będzie zdobyć praktyczne umiejętności w zakresie modelowania 2D i 3D w BricsCad V7 (15-16.09., od 9.45 do 19.00)

Forum odbywa się Zajeździe Piastowskim przy ulicy Słonecznej 3. Udział w jednym dniu cyklu wykładów i prezentacji jest bezpłatny. Pełny program forum znajduje się na stronie www.procax.org.pl, formularz uczestnictwa do pobrania ze strony www.bircscadpolska.pl, odpowiedzi na ew. pytania można uzyskać pod nr telefonu 022 489 89 19.

© dobreprogramy
s