r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

V Wirtualne Targi Edukacyjne

Strona główna Aktualności

O autorze

W dniach od 5 do 7 kwietnia br. odbędzie się piąta edycja Wirtualnych Targów Edukacyjnych. Podczas ich trwania zaprezentuje się 60 instytucji edukacyjnych z całej Polski. Targi organizowane są przez serwis edu.pracuj.pl.

Studenci poszukujący możliwości dalszego kształcenia się i podnoszenia kwalifikacji znajdą podczas Wirtualnych Targów Edukacyjnych wiele różnorodnych ofert. Wśród wystawców znajda się m.in. organizatorzy magisterskich studiów uzupełniających, studiów podyplomowych i e-learningowych oraz MBA. Ponadto podczas targów zaprezentują się wydawnictwa edukacyjne, szkoły językowe oraz instytucje oferujące szkolenia.

Wystawcy zaprezentują się na stronie targi24.pl w 13 podzielonych tematycznie pokojach. W każdym pokoju znajdą się prezentacje instytucji edukacyjnych oraz relacje osób, które skorzystały z ich usług. Będzie też możliwość bezpośredniej rozmowy z wystawcami, a wszystko to bez ruszania się sprzed komputera. Pytania będzie można zadawać podczas godzinnego chata lub na forach dyskusyjnych, czynnych przez cały czas trwania targów.

W internetowym spotkaniu z wystawcami może wziąć udział każdy, kto ma dostęp do komputera. To jakby w ciągu kilku godzin odwiedzić kilkadziesiąt tradycyjnych dni otwartych na uczelniach i w instytucjach edukacyjnych - mówi Marcin Pietras z Pracuj.pl, odpowiedzialny za organizację przedsięwzięcia. A wszystko to za darmo, bez tracenia czasu na dojazd czy stanie w kolejce do konkretnego wystawcy - dodaje.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.